Logo Pracuj.pl

Administrator Systemów IT

Exanet Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Exanet Sp. z o.o. Sp. k.

Winogrady 70A

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Microsoft Azure

  • Microsoft 365

  • Cisco

  • Dell

  • NetApp

  • VMware

  • ESET

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań związanych z administracją systemów Microsoft,
  • wdrażanie nowych systemów i usług serwerowo-sieciowych,
  • zarządzanie bezpieczeństwem IT,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • umiejętność logicznej analizy problemów z obszaru informatyki i sprawnego ich rozwiązywania,
  • doświadczenie z zakresu administracji systemami klienckimi i serwerowymi Microsoft Windows,
  • dobra znajomość zasad działania popularnych usług i protokołów sieciowych,
  • dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kategorii B.

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do nowoczesnych technologii i sprzętu
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • możliwość nabycia cennych umiejętności i wiedzy technicznej
  • wsparcie przy zdobywaniu kolejnych etapów certyfikacji
  • spersonalizowany program rozwoju kompetencji technicznych
  • świeże owoce w firmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce

Exanet to dostawca usług informatycznych skierowanych do przedsiębiorstw. Najważniejsze z nich to budowa środowisk serwerowych i systemów pamięci masowych, consulting i doradztwo wykonywane dla potrzeb budowy systemów zintegrowanych i aplikacji.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: POZ/2021/ITO/Z

Administrator Systemów IT, Winogrady 70A, Poznań