Logo Pracuj.pl

Asystent biurowy

PCWOO firmie

PCWO

Świętego Leonarda 7

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie radców prawnych i adwokatów w zakresie prowadzonych spraw sądowych,
  • zapewnienie obiegu dokumentów oraz archiwizacji danych,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do skierowania spraw na drogę sądową oraz jej prowadzenie,
  • kontakt z towarzystwami ubezpieczeń oraz sądami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: absolwenci administracji; absolwenci ekonomii,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub w instytucji bankowej,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • pełne wdrożenie i wsparcie na stanowisku pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Kancelaria Prawna PCWO prężnie działająca na rynku odszkodowań oraz ubezpieczeń na życie z UFK, w związku z dynamicznym rozwojem stawia na rozwój kadry pracowniczej.

Asystent biurowy, Świętego Leonarda 7, Kielce