Logo Pracuj.pl

Asystentka Działu Handlowego

VTD sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego (wystawianie faktur, przygotowywanie ofert i umów),
  • wprowadzanie i weryfikacja zamówień,
  • kontakt (głównie telefoniczny) i budowanie dobrych relacji z klientami firmy,
  • obsługa zapytań ze sklepu internetowego i portalu B2B,
  • miękka windykacja.

Nasze wymagania

  • masz dużą motywację do pracy i rozwoju
  • posiadasz wykształcenie co najmniej średnie
  • jesteś osobą odpowiedzialną, dyspozycyjną, wykazującą się inicjatywą i samodzielną w działaniu
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontakty
  • znasz dobrze pakiet MS Office, w szczególności MS Excel
  • masz pogodne usposobienie i wysoką kulturę osobistą

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Asseco Softlab
  • znajomość podstaw księgowości
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze w zgranym i dynamicznym zespole
  • dużą samodzielność w realizacji zadań

Od 1999 roku dostarczamy najwyższej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania dla motoryzacji i przemysłu.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek Valvoline, Tectyl i Lucas, liderów wśród producentów olejów, chemii technicznej, środków antykorozyjnych i filtrów.

Jeśli uważasz, że jesteś właściwą osobą na to stanowisko,

a ponadto jesteś osobą dynamiczną, pozytywnie nastawioną do życia, nie bojącą się pracy i związanych z nią wyzwań, która „doładuje” nasz team dodatkową dawką dobrej energii, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jak najszybciej kliknij w znajdujący się na dole strony przycisk APLIKUJ i prześlij nam swoje CV!

Asystentka Działu Handlowego, Gdynia