Logo Pracuj.pl

Brand Manager

Powerbike S. A.O firmie

Powerbike S. A.

Batorowska 20

Dąbrowa (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii marki – na początku opowiemy Ci, jaki charakter ma nasza marka, do kogo jest skierowana i jaki jest cel jej istnienia. Z czasem to my chcemy zacząć słuchać Ciebie. Jak powinniśmy rozwijać nasz brand, co robić, a czego na pewno nie – to będą Twoje decyzje
  • tworzenie strategii komunikacji – czyli przekucia strategii marki na konkretne działania osadzone w czasie i budżecie. I pilnowanie, aby projekty były kończone, a nie tylko rozpoczynane
  • stanie na straży spójnego wizerunku marki – i słowo „spójnego” jest tu kluczem. Czy powinniśmy rozpocząć współpracę z tym influencerem? Czy ta grafika na stronę główną jest ok? W co powinien być ubrany prezenter w naszym najnowszym filmie? Dopilnujesz, aby w naszych działaniach nie było przypadku

Nasze wymagania

  • co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku – to warunek konieczny. Kochamy Juniorów, mamy ich sporo w zespole, ale tym razem szukamy eksperta
  • zdolności analityczne – oczekujemy, że bez problemu przeprowadzisz analizę sprzedaży, trendów rynkowych czy rentowności planowanej akcji promocyjnej
  • otwarta głowa, inicjatywa i odpowiedzialność – marzy się nam zatrudnienie takiej osoby, której pokażemy cel, rozdamy zadania, damy dużo swobody, a ona weźmie na siebie odpowiedzialność za projekt i wystrzeli z nim w kosmos

Mile widziane

  • dobra znajomość angielskiego – pracujemy w międzynarodowym środowisku, dlatego angielski na poziomie co najmniej B2 mocno ułatwi Ci życie
  • doświadczenie w ecommerce

To oferujemy

  • dowolną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • częściowo możliwość pracy zdalnej
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • dużą otwartość oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • udział w szkoleniach, konferencjach i targach branżowych
  • polskie i zagraniczne wyjazdy integracyjne
  • a jeśli coś jeszcze jest dla Ciebie ważne, to chętnie o tym porozmawiamy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • Karta Multisport

Jazda na motocyklach to nasza pasja. Od 20 lat wspieramy motocyklistów w całej Europie, sprzedając i dystrybuując odzież i akcesoria dla riderów. Pracujemy szybko i zwinnie. Co roku osiągamy imponujące wyniki, ale bez korpopresji. Nie mnożymy wyników, tylko dzielimy się rozwiązaniami. Lubimy swoją pracę i ludzi, którzy nas otaczają, dlatego już od progu czuć u nas świetną atmosferę. Chcesz się o tym przekonać? Aplikuj już dziś.

Brand Manager, Batorowska 20, Dąbrowa (pow. poznański)