Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

Millenium PartnerO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie maturalne
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami
  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych
  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o prace w placówce partnerskiej Banku Millennium
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym
  • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)
  • pracę w przyjaznym zespole

Placówki partnerskie Banku Millennium to siec oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

Doradca Klienta, Grodzisk Mazowiecki