Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

AIC S.A.O firmie

  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego
  • Realizacja projektów usprawniających istniejące procesy produkcji
  • Tworzenie dokumentacji procesowej i analiza dokumentacji technologicznej
  • Projektowanie prostych przyrządów produkcyjnych
  • Obsługa systemów wspomagających produkcję

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, kierunki: budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria mechaniczno-medyczna
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wiedza z zakresów: technologii spajania, automatyzacji i robotyzacji produkcji, budowy maszyn
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean
  • Znajomość programów typu CAD

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Bezpłatny parking
  • Stołówkę, w której wypijesz pyszną kawę i herbatę
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dogodny dojazd, firma mieści się blisko obwodnicy

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Inżynier Procesu, Rdestowa 41, Gdynia