Logo Pracuj.pl

Inżynier serwisu / Technik serwisu

PROMARK Spółka AkcyjnaO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Instalowanie i serwisowanie urządzeń przemysłowych
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie konserwacji oraz użytkowania urządzeń przemysłowych
  • korespondencja oraz kontakt telefoniczny z klientami w kwestii serwisu / instalacji urządzeń
  • budowanie relacji z klientami
  • kontakt z producentami urządzeń w kwestiach technicznych
  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych (cała Polska)
  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość mechaniki w zakresie budowy i napraw urządzeń mechanicznych
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych i elektrycznych
  • umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych
  • znajomość oprogramowania typu CAD, programów 3D do tworzenia dokumentacji technicznej
  • zmysł konstruowania
  • otwartość na przyswajanie nowych zagadnień
  • minimum roczne doświadczenie w serwisie urządzeń, praktyczna wiedza z zakresu szeroko pojętej techniki
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu auta

Mile widziane

  • wiedza z zakresu elektroniki, mechatroniki, automatyki
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ewentualnie średnie techniczne (o kierunkach: elektronicznym, mechatronicznym, elektrycznym, elektrotechnicznym, mechanicznym, informatycznym itp.)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju
  • bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

PROMARK Spółka Akcyjna

Wiodący dostawca nowoczesnych urządzeń, technologii i rozwiązań dla przemysłu w branży spożywczej i napojowej.

Inżynier serwisu / Technik serwisu, łódzkie