Logo Pracuj.pl

Junior PHP - JS Developer

eVolpeO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie kompleksowych projektów wdrożeniowych dla klientów biznesowych,
  • praca w oparciu o platformę SugarCRM (Commercial Open Source),
  • uczestnictwo w projektach realizowanych zgodnie z duchem zwinnych metodyk (SCRUM to nasza codzienność),
  • uwalnianie swojej duszy informatyka – programowanie zgodnie z zasadą „jak zrobić, żeby się nie narobić”, w wybranym przez siebie środowisku pracy (Windows, Linux)

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka PHP (z naciskiem na OOP), JavaScript (jQuery) i SQL (MySQL),
  • znajomość modelu MVC i frameworków języka PHP,
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania oraz metodyk testowania,
  • umiejętność rozwoju oprogramowania w oparciu o istniejące założenia architektoniczne,
  • doświadczenie w implementacji systemów informatycznych.

Mile widziane

  • znajomość frameworków javascriptowych,
  • znajomość systemu SugarCRM.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

40

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • waterfall

To oferujemy

  • darmowe lekcje języka angielskiego,
  • eVolpe Day – dzień w miesiącu przeznaczony na rozwijanie własnych inicjatyw,
  • możliwość błyskawicznego budowania klarownej ścieżki kariery,
  • narzędzia biurowe usprawniające codzienną pracę, kreatywność i pracę zdalną,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • miłą atmosferę pracy 😊,
  • what’s new – spotkania podczas, których dzielimy się wiedzą specjalistyczną,
  • dofinansowanie Karty MultiSport,
  • a w biurze czeka bilard, piłkarzyki, perkusja i świeżo mielona kawa 😊.

eVolpe Consulting Group, lider otwartego oprogramowania w Polsce oraz SugarCRM Elite Partner, specjalizuje się we wdrożeniach kompleksowych rozwiązań informatycznych klasy CRM, ERP, DMS i ECM dla przedsiębiorstw.

Więcej o nas na www.evolpe.pl

Junior PHP - JS Developer, Poznań