Logo Pracuj.pl

Junior Systems Administrator

TELEAUDIO DWA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

TELEAUDIO DWA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Aleja Stanów Zjednoczonych 61

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspołpraca z administratorami w zakresie administracji systemami Windows, Linux oraz sieciami komputerowymi;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i bardzo wysokiej dostępności świadczonych usług;
  • Dokumentowanie prowadzonych prac;
  • Wsparcie techniczne użytkowników;
  • Przygotowywanie systemów operacyjnych, instalacja oprogramowania,
  • Nadzór nad infrastrukturą serwerowni i urządzeniami użytkowników;
  • Diagnostyka problemów związanych z infrastrukturą;

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów Windows oraz sprzętu PC;
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • Podstawy znajomości systemów Linux i/lub Windows;
  • Chęć do nauki nowych technologii;
  • Znajomość AD/IIS/Nginx;
  • Znajomość usług DNS, DHCP, SMTP, Serwera plików;
  • Znajomość funkcjowania sieci komputerowych LAN/WAN;
  • Znajomość technologii wirtualizacji;
  • Znajomość bash/powershell;

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Ciekawe projekty;
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (Umowa o Pracę lub B2B);
  • Samodzielną pracę w młodym dynamicznym zespole;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu;
  • Miłą atmosferę pracy;

Firma Teleaudio (Grupa Polsat) istniejąca na rynku polskim od 1996r, specjalizuje się w dostarczaniu usług Premium Rate opartych o technologie SMS/IVR/MMS/WAP oraz usług typu Call-Center. Teleaudio posiada własną, nowoczesną platformę niezbędną do obsługi najbardziej zaawansowanych projektów z wykorzystaniem wiadomości tekstowych SMS i połączeń IVR oraz płatności mobilnych. Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku usług Premium ustanowiło spółkę na czołowej pozycji w rankingu największych dostawców usług dodanych w Polsce, co potwierdza uznanie ponad 600 klientów z obszaru B2B.

Junior Systems Administrator, Aleja Stanów Zjednoczonych 61, Warszawa