Logo Pracuj.pl

Key Account Manager / Kierownik ds. kluczowych klientów

FHP-VILEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

FHP-VILEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Puławska 182

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami z kanału Supermarket, C&C oraz B2B
  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy
  • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie i wdrażanie planów promocyjnych
  • Prezentacja i wprowadzanie do oferty klienta nowych produktów
  • Negocjacje handlowe, ustalanie warunków oraz kontrolowanie przebiegu ich realizacji
  • Ścisła współpraca z działami: Marketingu, Logistyki i Finansów
  • Odpowiedzialność i kontrola procesu współpracy z klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z kluczowymi klientami na stanowisku KAM w branży FMCG
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymania kontaktów z klientami oraz współpracownikami
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Dobrą lokalizację biura z miejscem parkingowym przy Metrze Wilanowska

Freudenberg jest globalną grupą technologiczną, działająca w 60 krajach i zatrudniająca 49.000 pracowników, która wspiera swoich klientów i społeczeństwo poprzez przyszłościowe innowacje. Wraz z partnerami, klientami i grupą naukowców Grupa Freudenberg rozwija najnowocześniejsze technologie i dostarcza doskonałe produkty oraz rozwiązania i usługi dla ponad 40 segmentów rynku. Kultura naszej firmy jest innowacyjna, oparta na zaufaniu i uczciwości, otwartości i wzajemnym szacunku.

Jedną z grup biznesowych Grupy Freudenberg jest Freudenberg Home and Cleaning Solutions. Jest to wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się markowymi produktami i systemami czyszczącymi, a także produktami do prania. Produkty są sprzedawane pod markami Vileda®, Vileda Professional®, O-Cedar®, Oates, Gimi®, Wettex, Gala® i Marigold®.

Key Account Manager / Kierownik ds. kluczowych klientów, Puławska 182, Warszawa