Logo Pracuj.pl

Kierowca samochodu dostawczego - Opiekun klienta

HANDLOPEX S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dostawa opon do Klientów naszej firmy
  • załadunek i rozładunek opon

Nasze wymagania

  • posiadania prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony
  • komunikatywności i chęci do pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • dodatkowe benefity: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Handlopex S.A. to firma zajmująca się dystrybucją wszelkiego rodzaju ogumienia. Firma działa w tej branży od 1992 roku, przez cały ten okres dynamicznie rozwija się, poszerza swoją ofertę i podnosi jakość usług.

Sieć dystrybucji Handlopex-u, to przede wszystkim nasze odziały, obejmujące swoim zasięgiem całe terytorium Polski. Aktualnie jest to 18 filii, każda z nich dysponuje własnym zapleczem technicznym i parkiem transportowym.

Kierowca samochodu dostawczego - Opiekun klienta, Warszawa