Logo Pracuj.pl

Kierownik projektu / budowy

WERTA Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy
  • Planowanie i nadzorowanie wykonania robót budowlanych
  • Analizowanie i optymalizacja rozwiązań technicznych
  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Bieżące raportowanie przebiegu prac
  • Rozliczenia finansowe budowy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w spec. konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • długotrwałą współpracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy firmą, która powstała z myślą o realizacji wszechstronnych zadań z zakresu budownictwa. Główny zakres prowadzonej przez nas działalności to budownictwo przemysłowe, energetyczne i inżynierskie, jednakże jesteśmy również przygotowani do innych specjalistycznych prac budowlanych.

Kierownik projektu / budowy, Szczecin