Logo Pracuj.pl

Magazynier

MM Brown Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

MM Brown Sp. z o.o.

Ostrowska 582

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw
  • kontrola poprawności dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • rozkładanie półproduktów w odpowiednich lokalizacjach
  • wydawanie półproduktów do produkcji na podstawie listy wydań
  • utrzymywanie porządku w podległym obszarze
  • obsługa systemu logistyczno-magazynowego
  • kontrola stanów magazynowych
  • udział w inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych w magazynie wysokiego składowania
  • doświadczenie w pracy ze skanerem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym przez okres kilku miesięcy w roku
  • punktualność, uczciwość, chęć szkolenia się
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu HACCP

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę, w miłej atmosferze, w kameralnym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów
  • Program profesjonalnych szkoleń i wdrożenie
  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty Chocolissimo

Magazynier, Ostrowska 582, Poznań