Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy

HRE IT S.A.O firmie

  • Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie specjalistów ds. sprzedaży nieruchomości w bieżących obowiązkach
  • przygotowanie umów oraz innych dokumentów firmowych
  • zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania biura sprzedaży
  • uzupełnianie oraz nadzorowanie poprawności danych w bazie
  • obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przypływ informacji
  • obsługa urządzeń biurowych
  • pozostałe prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako pracownik biurowy/ asystentka
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • prywatną opiekę medyczną (Enel-med.)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • kawa / herbata

W związku z planowanym otwarciem biura sprzedaży inwestycji deweloperskich, HREIT S.A. poszukuje pracowników.

Pracownik Biurowy, Pruszcz Gdański