Logo Pracuj.pl

Pracownik do działu kadr i płac

Cukiernia Sowa Sp. J.O firmie

Cukiernia Sowa Sp. J.

Księdza Józefa Schulza 3

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami Prawa Pracy,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy oraz z umowami cywilnoprawnymi,
  • śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb firmy,
  • bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • czynny udział w realizacji zadań związanych z PPK.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku pracownika ds. kadr i płac,
  • znajomość programów kadrowo-płacowych, Płatnika, MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • wykazywanie inicjatywy w pracy.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń wdrażających
  • szeroki pakiet socjalny (m.in. pakiet sportowy, bonusy świąteczne)
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego
  • możliwość uczestnictwa w imprezach firmowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Cukiernia Sowa sp.j. w Bydgoszczy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku cukierniczym, gastronomicznym i hotelarskim. W zakładzie produkcyjnym oraz w niespełna 40 punktach firmowych zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży obejmuje ponad 30 partnerów w ponad 150 lokalizacjach w największych polskich miastach oraz zagranicą.

Pracownik do działu kadr i płac, Księdza Józefa Schulza 3, Bydgoszcz