Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Fine DineO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne budowanie sprzedaży w podległym Regionie,
  • opieka nad siecią Dealerów,
  • profesjonalna obsługa klientów w terenie, doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • negocjowanie oraz podpisywanie umów z klientami,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych,
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Horeca,
  • czynne prawo jazdy kat. „ B „
  • wysoki poziom kompetencji sprzedażowych,
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność współpracy zespołowej,
  • samodzielność, nienaganna kultura osobista,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • kreatywność w działaniu oraz umiejętność podejmowania inicjatyw.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet szkoleń,
  • rozwój w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Fine Dine Sp.z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się Firmą działająca w branży Horeca, producentem oraz importerem i dystrybutorem wielu renomowanych producentów światowych

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy, będącej liderem w branży wyposażenia gastronomii w Europie.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Polska Północno-wschodnia

Regionalny Kierownik Sprzedaży, mazowieckie