Logo Pracuj.pl

Sekretarka Handlowa / Doradca ds. Ubezpieczeń

AVIA LECH PABICH SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AVIA LECH PABICH SPÓŁKA JAWNA

Oleska 141A

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu handlowego
  • sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie klientów i budowa z nimi długofalowej współpracy
  • obsługa komputera

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • dążenie do realizacji celów
  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych mile widziane

To oferujemy

  • możliwość pracy oraz rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Od ponad 25 lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Honda
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat
  • szkolenia produktowe i handlowe
  • system wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych prowizjach i konkursach

Sekretarka Handlowa / Doradca ds. Ubezpieczeń, Oleska 141A, Opole