Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Informatyki

BarwaO firmie

Barwa

Tadeusza Szafrana 11

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej;
  • Administrowanie systemami działającymi w firmie (serwery Windows, NAS, wirtualizacja, Oracle, SQL, ERP, CRM);
  • Administrowanie usługami chmurowymi (Office 365, Azure);
  • Instalacja nowych serwerów i oprogramowania;
  • Tworzenie i zarządzanie kopiami bezpieczeństwa;
  • Optymalizacja i zapewnienie sprawności pracy sieci i systemów;
  • Wsparcie użytkowników w zakresie systemów informatycznych i szkoleń;
  • Udział, organizacja i monitorowanie projektów z zakresu IT;
  • Zarządzanie licencjami;
  • Helpdesk z zakresie systemów działających w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku;
  • Ogólna znajomość technologii serwerowych, sieciowych i wirtualizacji;
  • Praktyczna znajomość instalacji, konfiguracji i zarządzania systemami Windows, w tym Windows Server 2012-2019;
  • Praktyczna znajomość narzędzi backupu plików oraz baz danych;
  • Praktyczna znajomość zarządzania siecią (konfiguracja przełączników, AP, firewall);
  • Gotowość do pracy poza standardowymi godzinami pracy;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym;
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Gotowość i umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi i technik;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu IMPULS.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość ciągłego rozwoju,
  • Kartę sportową oraz możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i wyników pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa

Specjalista ds. Informatyki, Tadeusza Szafrana 11, Kraków