Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

FCAO firmie

  • Niepołomice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FCA

Grabska 11

Niepołomice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja logistyki pomiędzy dostawcą a odbiorcą
  • organizacja transportu towarów
  • nadzór nad stanami magazynowymi
  • dbałość o terminowość dostaw zamówień i dokumentacje związaną z zakupami towarów
  • prowadzenie pełnej dokumentacji transportowej, w tym rozliczenia z klientami – wprowadzanie faktur od dostawców, kontrolna nad ich obiegiem i prawidłowa archiwizacja
  • budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w organizacji transportu na terenie Polski i Europy (import, eksport)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i pracy w programach ERP
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość podstaw przepisów celnych oraz międzynarodowych reguł handlu
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy własnej
  • dokładność i systematyczność w pracy z dokumentami
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość MS Office, a w szczególności w obsłudze arkusza kalkulacyjnego (MS Excel)

To oferujemy

  • dostęp do nowoczesnych technologii i systemów optotelekomunikacyjnych
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie
  • premie
  • komputer, telefon komórkowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa FCA to jeden z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie dostarczamy najbardziej aktualne systemy i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów.

Dostarczamy innowacyjne produkty i usługi wyprzedzając oczekiwania Klientów dzięki efektywnym narzędziom biznesowym, sprawnej i elastycznej organizacji. Jesteśmy kreatywnym integratorem biznesu budującym wartość dla naszych Klientów i Partnerów.

Specjalista ds. Logistyki, Grabska 11, Niepołomice