Specjalista ds. Raportowania Grupowego - Kontroler Finansowy

Carrefour Polska Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowujesz raporty, prezentacje i analizy na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Grupy Carrefour,
  • uczestniczysz w procesie zamknięcia miesiąca,
  • raportujesz budżet, estymacje oraz realizację planu strategicznego do centrali we Francji,
  • tworzysz budżet kosztów personalnych pracowników centrali oraz kontrolujesz jego realizację,
  • wspierasz Country Controllera w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, rachunkowości, finansów lub pokrewne,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ze współpracownikami (min. B2),
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office - w szczególności Excel i PowerPoint,
  • myślisz w sposób analityczny i lubisz pracę z liczbami,
  • potrafisz pracować na dużych zbiorach danych,
  • charakteryzuje Cię dokładność, spostrzegawczość i dbałość o szczegóły,
  • umiesz pracować pod presją czasu,
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę w zespole.
  • Świetnie jeżeli posiadasz 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie i inicjatywę,
  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka

Specjalista ds. Raportowania Grupowego - Kontroler Finansowy, Targowa 72, Warszawa