Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia IT

AHLERS-POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów z aplikacjami informatycznymi oraz sprzętem komputerowym i sieciowym
  • Szkolenie użytkowników w zakresie wspieranych aplikacji i procesów
  • Testowanie i udział we wdrażaniu zmian w systemach informatycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub we wsparciu/obsłudze klienta
  • Znajomość środowiska Microsoft Windows, Microsoft Office 365 i innych narzędzi/oprogramowania Microsoft
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Dynamics AX 2012 lub innego systemu klasy ERP
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację i korespondencję
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, sumienność
  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość procesów magazynowych
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Pakiet szkoleń i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Specjalista ds. wsparcia IT, Opole