Logo Pracuj.pl

Technolog

ASK Poland sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych wyrobów do produkcji lub wprowadzanie zmian technologicznych dla produktów będących w produkcji seryjnej
  • Nadzór nad modyfikacjami technicznymi
  • Tworzenie oraz modyfikacja wykazów materiałowych BOM
  • Wsparcie przy projektowaniu oprzyrządowania oraz sprawdzianów dla nowych uruchomień
  • Zlecenia oraz odbiór oprzyrządowania produkcyjnego dla nowych uruchomień
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentami Planów Kontroli Dostaw,
  • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną dla wydziału produkcyjnego
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych, wdrażanie działań korygujących
  • Znajomość i udział w przygotowywaniu APQP, Flow Chart, FMEA, CP, Cm, Cmk

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym, znajomość standardów (Flow Chart, Control Plan, FMEA, PPAP, APQP, SPC, Problem Solving)
  • umiejętność projektowania w programie AutoCad, Inventor lub Solid Works
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością dla branży motoryzacyjnej
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • znajomość zagadnień i procesów technologicznych tj. klejenie, lutowanie, obróbka plastyczna, proces wtryskiwania tworzyw sztucznych
  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Aktywność i dynamizm w działaniu
  • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych obowiązków

ASK Poland sp. z o.o.

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Predyspozycje osobowościowe:

  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność współpracy z przedstawicielami innych działów

Technolog, Bielsko-Biała